Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cocos

    tag

    válasz #16695808 #4323 üzenetére

    Mivel egy jó ideje teszem loserként, ezeket nem fizetem a már leírtak miatt.
    Szerintem hívd fel a Cetelemet és kérdezd meg.
    1. Nincsen kártyadíj, ha nincsen kint hiteled.
    2. Ha visszatöltötted időben a pénzt és szólsz telefonon,hogy nem kérsz 0-ás számlát sem nincs díja sem.
    3.Ha nem kérsz sms-t (szintén jelezve) az a díj sincsen.
    4.Cetelem: 23-ától 45 napig (pl. Nov.23-tól Jan 7-ig)kamatmentes (30+15).Ahogy haladsz a dátumtól úgy csökken a 45 nap száma.
    Ha elolvastad volna amit írtam (tunk) annak éri meg, akinek megvan a lóvé és másnap ráteszi az egészet.
    5.Senki nem beszélt kp.felvételről.

    Na most mivel -még egyszer és UTOLJÁRA az ilyen jól téjékozott nem loosereknek-túl jópár ilyen vásárláson és a fenti díjak eddig soha nem történt kiszámlázása után felőlem mindenki azt tesz amit akar. :C

    "A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

  • Flashget

    félisten

    válasz #16695808 #4323 üzenetére

    Ezt a kártyaformát vagy 1 évtizede alkamazta a BB bank. nekünk van is ilyen kártya..
    A lényeg addig nem szabad vásárolni nagy tételben pl. 180K amig nincs kézben a kártya és számlaszám, papírok stb. amire már visszalahet tenni a pénzt amit tv.re költ az ember. Mivel ennek átfutási ideje 2-3 hét legalább előfordulhat, hogy valaki úgy vásárol, hogy kamatot kell fizetnie.
    És ahogy mondod, ha valaki kp felvétre használja ott azonnal képződik kamat.
    Szóval csínján kell bánni azért a 10-15% engedményért a kártyával.

    vállalkozónak tipp (mert utánajártam) :)
    nyugdíjas is kaphat ilyen kártyát nem feltétel a betöltött 70. életév..adtak 92 évesnek is. Biztos az idős embernek 42"-os tv kellett, hogy lássa a brazil szappanoperát :D

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák