Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DQ

    tag

    válasz RockCNC #1825 üzenetére

    Espat-nak igaza van. Én öcsém házimozijából indultam ki, s azon még nem volt sem usb, sem hdmi. Persze közben megjelentek ezek is... Szóval ha ilyen a házimozi, lehet is oda is dugni természetesen.
    Amit én dugdostam.
    A tv-nek van optikai kimenete. A tv és a szgép hdmi-vel van összekötve, a tv és a házimozi (erősítő) optikai kábellel és scarttal. Az optikain szépen ki is megy a tv-ről az 5.1, s a dts is (míg a scarton nem minden). A scart dvd-hez és divx-hez kell.
    Az "egyszerűbb" mkv-k mennek a tv-be dugott vinyóról, míg a dts-esek a pc-ről.

  • espat

    tag

    válasz RockCNC #1825 üzenetére

    Kivonat a LG HX906PA user manual-ból:

    File compatibility - Movie files:

    Location: Disc,USB

    File Extension: “.avi”, “.divx”, “.mpg”, “.mpeg”, “.mkv”, “.mp4”, “.asf”, “.wmv”, “.m4v” (DRM free)

    Codec Format: DIVX3.xx, DIVX4.xx,DIVX5.xx, DIVX6.xx (Standard playback only), XVID,
    MPEG1 SS, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG2 PS, MPEG2 TS, VC-1 SM (WMV3)

    Audio Format: Dolby Digital, DTS, MP3, WMA, AAC, AC3

    Subtitle: SubRip (.srt / .txt), SAMI (.smi), SubStation Alpha (.ssa/.txt), MicroDVD (.sub/.txt),
    VobSub (.sub), SubViewer 1.0 (.sub), SubViewer 2.0 (.sub/.txt), TMPlayer (.txt),
    DVD Subtitle System (.txt)

    Ami pedig a megkotéseket illeti, ezt írja:

    "HD movie files contained on the CD or USB 1.0/1.1 may not played properly. BD, DVD or USB 2.0 are recommended to play back HD movie files"
    "This player supports H.264/MPEG-4 AVC profile Main, High at Level 4.1. For a file with higher level, the warning message will appear on the screen"

    Semmieféle stereo butítást nem emleget....

Új hozzászólás Aktív témák