Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    válasz melkah #15 üzenetére

    Hát igen, elég gyenge a magyar piac. A lakásfelújítós topicban írtam párszor már.

    Egy fórumtag írta hogy problémája van a lakásban lévő por mennyiségével (ahogy nekem is volt). Ezt írtam neki:

    Ismeros helyzet. Ket dolgot lehet tenni, elso hogy surun porszivozol es felmosol, letorolsz mindent. Igy ki lehet birni egy hetet. A masik, ha mar az elobbit nem birod, mert naponta 2 orat toltesz otthon mint mi, es meg akkor is a kohogoroham tor rad a szallo portol, akkor veszel egy levegotisztitot.
    Kb egy honapja irtam en is pont ide, ugyanezen problemaval es a vege az lett hogy vettem egy hepa szuros levegotisztitot, es lass csodat, azota szallo port se latok a levegoben, porcica sehol, es majdnem egy honap eltelt mire lattam port a polcokon.
    Nekem bevalt. Menyasszonyom elotte rengeteget kohogott, mintha asztmas lett volna. Na azota megszunt.
    Evente kell cserelni szurot, szoval koltseggel jar, de cserebe tenyleg tiszta levego van a lakasban.
    Amit en valasztottam annak van automata levegominoseg erzekeloje, es ehhez merten szabalyozza a ventillator fordulatot. Nekunk konvektoros futes van, es amikor bekapcsol, szepen elkezd keringni a levego es 2 perc mulva a felkavart port mar erzekeli is a levegoszuro es kapcsolja fel a fordulatot. Ez idovel merseklodott, mivel joval kevesebb por szall a levegoben
    .
    Winix u450, plazma szuros. Koreai gyartmany. Sajnos itthon hivatalosan nem forgalmazzak, szoval ha beszarik, akkor draga lesz a szervizeles, de egy ertelmes tesztben se talaltam olyat, amit itthon forgalmaznak. Ha plazmasat veszel, szerintem fontos hogy kikalcsolhato legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák