Új hozzászólás Aktív témák

  • ek

    csendes tag

    válasz efge #8 üzenetére

    Az is benne van a pakliban :(.

    De:
    1. en az ibm-be 2 munkakort lattam hirdetni, de egyiket sem kozvetlenul az ibm adta, hanem munkaerokolcsonzo ceg. Bővebben: link itt a 421-es es a 355-os szamu allast lattam en az ibm-hez.
    A 421-esnel ezek az elonyok (gondolom, ugyanezekkel is dolgozna az ember): Előny: Windows NT/2000, UNIX (AIX), OS/400, Oracle, DB2/UDB, SAP, BAAN, Mainframe ismeret. Hmm, a kiemeltekkel hol talalkozhattam en az iskolaban (otthon sincs mainframe-em)?
    2. A netto 100e az jonak hangzik elsore, csak en nem fehervari vagyok, hanem dunaujvarosi. Igy ha minden nap +2 ora elmegy az utazasra, az utazas+ennivalo koltsege, vagy esetleg egy alberletre+helyi utazasra+kajara fehervaron, akkor mar nem tunik olyan jonak az osszeg. (Az ennivalot azert szamoltam koltsegnek, mert ha helyben lenne munkam, akkor tudnek itthon enni, es mivel nem egyedul eszek, ezert a koltsege kisebb lenne.)
    3. Valamint pl. a masik munka az tobb muszakos (ami jelethet ugye folyamatos 3 muszakos allast is -> se hetvege, se unnep).

    Mindezek mellett lehet, hogy mar belefasultam az egeszbe, es meg valogatok is :(.

    Esetleg meg tudnad mondani (ha online lattad) azt az oldalt, ahol pl. windowss rendszergazdat kerestek? En ugyanis nem lattam hasonlot :((.
    Meg valami: szerinted mennyit jelent gyakorlat cimen az, hogy polgari szolgalatos katonakent 15 honapnyi gyakorlatom van? Tapasztalatom szerint kb. semmit -> ezt nem tekintik gyakorlatnak, anelkul, meg mar nem is hirdetnek allast.

    [Szerkesztve]

    ek

Új hozzászólás Aktív témák