Új hozzászólás Aktív témák

  • V3RT3X

    csendes tag

    válasz Dester31 #4779 üzenetére

    A képátló sokat nem nyom a latban, a képpontok száma már annál inkább (magyarul a felbontás). Kissé leegyszerűsítve a dolgot ha a noti le tudja játszani a saját fullHD képernyőjén a videót röccmentesen, akkor elvileg a TV-den sem kellene akadnia...még ha 200 cm-es képátlójú csodán nézed is, amennyiben az is csak fullHD :)

    Nekem is a fullHD-s verzió van, viszont a HDMI-t még nem próbáltam, egy pár tippel azért tudok szolgálni:

    - nVIDIA control panelben próbáld meg fixen a GTX660m-re állítani a notit (global settings-ben), tehát próbáld meg kikapcsolt Optimus-szal
    - Tegyél egy próbát a KMPlayer lejátszó szoftverrel, annak beépített és elég jól megválasztott codec-jei vannak, így nem kavar be a mindenféle fölösleges codecpack a dologba
    - BIOS-ban elvileg van beállítás arra, hogy a forrás csak egy videokártyán legyen feldolgozva, egy próbát ez is megérhet.
    - BIOS frissítés szintén megoldás lehet (v40-re), nekem ez oldotta meg a játékok közbeni akadást/textúra hibákat
    - Support fórumon van, akinek a Mcafee Internet Security uninstallja oldott meg hasonló gondot...

    Remélem a fentiek közül valamelyik megoldja a problémát.

    Szerk:
    Egyébként arra kíváncsi lennék, hogy a saját paneljén video-t lejátszva nincs ilyen gondod?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák