Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisorosz

    tag

    Sziasztok!
    Kellene egy kis segitség :( Nekem egy N100 (TY06VHL) van, lassan 1 hónapos lesz...és az a gond, hogy a hangfalak elszálltak :( jack dugóval még mennek a fülesek, de ott megtorzit, de a Főhangerőre nem reagál a windows Hanerőszabályozójában, csak a Hanghullámra és a Fejhallgatóra...és angyon torzitja, de még akor is ha kimeneti jel nem a maximumon van :S ezek valmikor akkor jelentkeztek, amikor a bátyámnak telepiteni kellet a motorola telefonját a laptopon, és a bluetooth-hoz is hozzá nyúltunk, és megjelent olyan, hogy Bluetooth Audio és Blutooth High Audio is... és szerintem ez miatt történt, csak nem tudom hogyan kell visszaállitani :( (azért alapozom erre, mert az MSN-ben a Hang és videó beállitások...-nál, a lejátszáshoz és felvételhet a Bluetooth Audiot rakta be, de a Control Panel-ben az Audio beállitáoknál a HD audio van beállitva, ezért nem értem az egészet :( megprobálkoztam rendszer visszaállitással, de semmi, vagy csak nem mentem vissza eléggé :( ha lenne még kéréds, vagy valmi homályos, leírom, csak segitsetek kérlek :( már újra raktam a drivert, minden beállitást átnéztem, amit tudtam ( én kicsiny tudásomból ez annyit tesz, hogy WMP-nél, Control panleben az Audio beállitások, MSN :) )
    Bármi fajta segitség érdekelne :)

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Ear #598 üzenetére

    Nekem nem skypenál mászott el... de pontosan nem tudom hogy mi miatt :( beállitottam, amit azon a lapon tallátam, de semmi, még egy nyöszörgés sem :( :) Beállitottam Hanghoz, azt amit írtál, de semmi :( dec eleji audio driver nincs, csak egy ami októberi ( a Lenovo honlapján) ...de a System Update v2 állandoan egy MS Windows XP SP2 High Defintion Audio Driver Package-et akar telepiteni, de az Installation historyban már benne van, hogy telepitve :S

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Ear #601 üzenetére

    Isten áldjon :D végűl nem ez lett a megoldás, amit Te írtál, hanem csak ott találtam emg a megoldást, a Progtramok telepitése és törlésében. Úgy tünik nekem nem Realtek van, hanem SoundMAX :D (vagy valmit elrontottam, és Realtek helyett most ez van, de ezzel müködik :)) jajj, én volt láma, szóval ezer bocsánat, hogy ilyen voltam, és mindenkinek köszönök szépen mindent :) nagyon köszönöm :)

    Trianrta: Everestben hol írja ki ezt?



    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Ear #606 üzenetére

    Most járok a felénél a forumnak, és én még szerencsésnek érem magam, hogy csak egy kis gondom akadt a hanggal (ezek a pixel hibák :( ) SoundMAX-unk van, szal, nem rontottam el semmit :C van még itt egy kis szépség hiba, de csak krédem, hogy az aksinak szabadna kotyognia (annyiran em kotyog, csak leeht érezni, hogy nem fix, szóval 1-2 milit amit mozdul, de lehet érezni) ez normális, vagy esik szét a laptopom? :DDD

    a másik nagy kérdés, hogy úgy útolag leeht gari kiterjesztést venni? mi is usanotebook-ban vettük, és ott azt mondták, hogy regisztráció lefutásáig lehet venni ( ez kb. két hét, azt mondták) így most ne mtudom hogy lehete-e venni, és hogy érdemes-e?

    Amúgy meg, Éljen :D


    [Szerkesztve]

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    Sziasztok!
    Lehet hogy nem ide kéne írnom, de...
    Szóval, ma történt, hogy segiteni akartam a növéremnek (mivel elvitte a Lenovo laptopomat :O ), és MSN a Távsegitséggel megcsináltam neki amit akart (BT áttolni képeket és hangokat a telefonra), és azután valmiért begajdult a bilentyüzet... néhány betü helyett sázmokat ír, mint pl.: n helyett 2-t, i helyett 5t etc etc...már probáltuk rendszerviszaállitással de semmi... ilyennel még nem találkoztam, és nincs is nálam a laptop hogy probálathassam :(
    Az egyetlen furcsaság (amit ő észre vett), hogy a Caps Lock melletti (vagyis balról a 2.) LED ég...az mit jelent?

    Valmi tippetek van? :(

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Thibi #874 üzenetére

    Köszi :)

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy a VGA tulajdonságaihoz nem tudok belépni, se Vezérlőpultban se az Asztalon...restart után se ment :( Hol tudom elérni, hogy mit csináljak? :(

    [Szerkesztve]

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    üdv!
    szóval, van egy jó öreg lenovo 3000 n100as modellem, már 4 éves és semmi baja nem volt eddig. azonban ma lehet hogy kapott egy két vízcseppet a táskán keresztül a zsanérnál és amikor bekapcsoltam láttam egy fényes pontot, mint maikor felhevül egy izzószál v vmi és elkezdett gomolyogni a "finom" füst belőle egyből kikaptam aksit és tápot, azóta nem kapcsoltam be. (néha éreztem füst szagot a gép körül, akkor inkább kikapcsoltam, és nem használtam egy két óráig) mindez a zsanér belsejéből jött, kinyitva láttam be egy kicsit.
    vmi tipp hogy mi mehetett tönkre, vagy mit csínáljak vele?
    Előre is köszönöm a válaszokat!

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz g4besz #6201 üzenetére

    szia!
    be se kapcsol a gép. vagyis nem hagy hogy bekapcsoljon, mert amint megnyomom a bekapcs gombot, egyből felizzik az a a valami és jön a füst. viszem a szervizbe, aztán majd kiderül hogy mi baja és mennyi:(

    tudok valami jó/megbízható szervizt benn pesten, belvárosban?

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    nah, voltam egy szervizben, 15-30k-t mondtak, attól függ hogy az inverternek és/vagy a szalagkábelnek is annyi. nekem most nincs annyi felesleges pénzem. hétvégén szétszedem, aztán megnézem hogy mi ment tönkre. valaki javított már saját kezűleg ilyen laptopot?

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Új hozzászólás Aktív témák