Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    válasz laolaj #7023 üzenetére

    "Írtam nekik, de semmi választ nem kaptam e felől." - Az mondjuk elég gáz, ha válaszra se méltatják a vevőt. Másfelől pedig valóban gyanús az ár (olcsóbb, mint a Radiumnál, amiről köztudott, hogy necces bolt), ahogy kornelka írta utánad, lehet, hogy szürke importos. Valószínű, hogy én is kerülném a boltot, pedig tényleg nagyon vonzó az ár.

    (#7024) kornelka: "A tesztekből gyúrjunk egy logout cikket?" - Én megmondom őszintén, annyira nem érdekelnek ezek a benchmark-dolgok, ha te nem kéred, magamnak le se futtattam volna ezeket. Viszont természetesen ha akarsz írni egy cikket, akkor az eredményeket felhasználhatod hozzá, sőt, ha kell még valami (egyéb tesztek, fotók, nem tudom), akkor ebben szívesen segítek.
    Az lenne az igazi, ha élőben tudnánk összehasonlítani a két notit, mert pl. nekem fontosabb a külső, a hűtés hangja, a hűtés teljesítménye, mint pár FPS. De ez nem igen fog összejönni...

    Viszont kíváncsi vagyok valamire: tennél fel pár fotót a notidról? Jó minőségű, nappali fénynél készült fotók érdekelnének. Persze csak ha megoldható, és nem gond. :)

Új hozzászólás Aktív témák