Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaise

    veterán

    válasz Checkmate #1190 üzenetére

    Elég 1giga is, de baromi lassan fog indulni a gép, esetleg gyakran swapel a wincsiről is. Itt a fórumon DeusHun-nak van Vistás N100-as notija, majd ő mond konkrét tapasztalatokat.

    XP-n nagy valószínűséggel jobban fut a játék, mint Vistán.

  • DeusHun

    őstag

    válasz Checkmate #1190 üzenetére

    hi!

    Jól írta Blaise fórumtárs, tényleg 1 Gb ram van a gépemben és tényleg Vistával adták.
    Tapasztalat: első feladatom az volt, hogy ami nem feltétlenül szükséges azt legyaluljam (google desktop, stb). Optimalizáltam (msconfig alatt kilőttem ami nem kell). Aztán kikapcs, majd power gomb lenyom. Onnantól több, mint másfél perc kellett addig, míg be tudtam jelentkezni (mértem). Login megvolt, 1 perc 12 mp mire használni is tudtam a gépet (de akkor még javában kettegett a vinyó, csak már reagált kattintásra). Programok futtatása kicsit fura. Tekeri a vinyót (tom, superfetch. 2 hónap alatt sem tanult semmit...), majd indul a prog. Kicsit akadva. Kilépés ugyan ez. Gimp-et 3 percig töltötte...
    Diablo 2-vel (annó 366 mhz-n játszottam vele 512 rammal...) játszottam kicsit. Alt-Tab-ot nyomtam véletlen és kb 2 percbe (!!) telt mire vissza tudtam kászálódni a játékra. Márhogy addigra lépett ki, utána tudtam shift-alt-tab-olni. XP alatt ez most 5 mp.
    Én most várom a SP1-et, hátha javítanak ezen és optimalizálják.
    Jelenleg XP fut rajta. Nem bírtam elviselni, hogy itt egy izom gép és b@$zakodjak a lassú rendszeren.

    UI: most olvastam a privátot. A konfig ugyan az mint a tied. 1.86 Ghz proc, giga ram (667 mhz-s, hyundai (vagy hogy írják)), integrált vidkártya, dvd-író, R&R rejtett partícióval.

    [Szerkesztve]

    Rainforest Alliance Certified signature

Új hozzászólás Aktív témák