Új hozzászólás Aktív témák

  • anhuman

    csendes tag

    Üdv sorstársak ...
    Immáron magam is egy Lenovo 3000 N100 tulajdonosa vagyok ... jobbanmondva már két hete szakadatlanul.
    Nagyon tetszik e gépezet ... eddig semmi gáz, csak az elégedettségi faktor nő. Megfelelően erős, tartós , halk , fürge ...
    Igaz kicsit nagyon nagyon gyengus a videókari ... de hát ez van. Ennyiért (240e) ez bőven jó. De kárpótol a Core 2 Duo érte ... Egyébként szoftverfejlesztésre használom a gépet, úgyhogy a memcsi kissé kevés így 2GB-ra fogok bővíteni, amint kissé enyhülnek a memória árak

    Amit viszont le kellet nyelnem az a kicsit zajos hangkari + figyelmetlenségem miatt a tükörfényes kijelző.

    De egy aprócska zavaró tényező van azért a dologban ... a vinyó kb percenként halkan kattan egyet, de közben semmiféle rendellenességet nem tapasztalok a programok futtatása során.
    Lefuttattam a géppel adott diagnosztikai progit , azzal sem jelzett semmi problémát. Szóval lehet, hogy ez normális ... vagy nem?
    Ti is tapasztaltok hasonlót ... Csak azért idegesít kissá a dolog mert ilyet már tapasztaltam asztali gépes vinyóknál, és ott nem volt szép vége a dolognak ...

    A válaszokat előre is köszönöm ..

    Tiszteletem a fórumtársaknak ...

    ... ja és BUÉK ;)

    -=(+)=-

Új hozzászólás Aktív témák