Új hozzászólás Aktív témák

  • Ear

    csendes tag

    válasz kisorosz #607 üzenetére

    Pixelhibák: előző gépem egy Fujitsu-Siemens volt. A Metro-ban vettem. Mikor otthon elindítottam, felrakta a windows-t, és lám: 3 óriási, világító bad pixel éktelenkedett rajta. Visszavittem. Mondtam, tudom, ennyi belefér abba a rohadt szabványba, de én fotós vagyok, (csak némileg igaz: http://w3.externet.hu/~aczelpeter) nem tudok ezzel dolgozni. Kicserélték. Hazavittem az újat, kibontottam, windows fel: 3 még sokkal rosszabb helyen lévő bad pixel! Visszavittem, és ''előállítottam'' egy hibát a hálózati kártyával, amit az áruházban nem lehetett kontrollálni, hogy ne a pixelekre kelljen hivatkozni. Hosszú vizsgálat után visszaadták a pénzt. Átmentem másik Metro-ba. Ott eleve azzal kezdtem, hogy pixelhibás gép nem kell.Kifogtam egy kivételesen rendes eladó srácot, aki egymás után három gépet hozott ki, mindegyiken épp csak elindította a telepítőt, hogy látszódjon a képernyő, s csak a harmadik gép képernyője volt hibátlan. Azt megvettem.
    Azóta ötször romlott el a Fujitsu, garanciában és azután. Senkinek se ajánlom. Kivéve az ellenségemet. Neki melegen ajánlom ezt a márkát. :W

    [Szerkesztve]

    Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

Új hozzászólás Aktív témák