Új hozzászólás Aktív témák

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz bere #4470 üzenetére

    EZT olvasd el illetve a 7-dik hozzászólást mindenképpen!

    viszont mivel ott helyben megnézted és nem találtál hibát erre már hivatkozhatnak.

    olyat is olvastam valakitől itt a ph-n hogy a mertóban vett egy laptopot és 3 pixel nem ment, de csak négy után cserélik, így az lett számára a megoldás, hogy téves vásárlásként ítrák be és visszakapta a pénz. ezután egy másik metrós kártyával vett egy ugyan olyan gépet. viszont a notebook.hu nem egy metró szintű nagyáruház és nem tudom hogy ott ezt meg lehet-e csinálni ill. hogy megcsinálják-e az eladók.

    olyat is olvastam, hogy nem hivatkozhatsz ezzel a téves vásárlásra. (én is erre szavazok.)

    Illetve van még az elállási jog, amit szintén sokféleképpen lehet értelmezni.

    nekem is volt olyan hogy vettünk két PSP-t ajándékba, de mind a kettőben volt egy-két pixel hiba. visszavittük, de ezért nem cserélték ki.

    szóval, ha nagyon zavar az az egyke hiba akkor érdeklődj mint már mondtam a fogyasztóvédelemnél(telefonon vagy a www.fvf.hu -n), mert ha rápróbálsz és visszaviszed azzal hogy "csak" cseréljék ki biztos lesz nekik egy jó kis meséjük hogy miért nem teszik meg. elötte inkább okosodj.

    üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Aurea mediocritas

Új hozzászólás Aktív témák