Új hozzászólás Aktív témák

  • Petibaba

    csendes tag

    Egyébként pont most bosszantott fel a gyerek a pc boltban. 1 héttel ezelőtt bemegyek, kérem a sulinetes árlistát komplett gépekről. Mondom h mik az elképzeléseim, megjeöl 2 gépet, 15perc beszélgetés után egyértelműen minden kérdésben határozottan megegyeztünk 'A' gép javára. Nyomtat egy elismervényt amin a megrendelt gép kódneve, meg egy monitor szerepel, valamint egy 5000ezres előleg. 1 hét múlva, azaz ma, lemegyünk, keresgéli a dobozt, mert ugye hívtak h megjött. Töltögeti ott a papírokat 10perce mire közli h sajnos amit 1 hete fixáltunk monitor az nincs, kemény napuk volt elfelejtett szólni(Kérdem én ki a F@SZT érdekel h milyen napod volt), de van helyette itt rögtön egy 5000ezressel drágább, mondom üsse kavics, úgyis jobb.
    Még 10perc kaparás, aztán odanyújtja a számlát, elkéri a pénzt. Már majdnem elköszönt volna mire realizálta h se monitor se gép nincs az ölemben. Odamegy egy dobozhoz elkezdi kivágni. Mondom ugye ez a cimke nem azt mutatja ami benne van. De. Mondom az baj. Mert ez 'B', én meg 'A'-t kértem, fixáltuk. Na kezdődik. Miért is mehetne minden zökkenő mentesen... Azt mondja az baj mert neki a rendelőlapon(amiből 1 példányt én is kaptam) is ez a konstrukció szerepel, nem pedig az általam mondott 'A'. Megnéztem a lapot és tényleg. Már a legelején elírta. Elég kellemetlen volt. Nem akadékoskodott, mondta hogy nem kell elvinnünk a gépet(na itt picit elmosolyodtam) jövőhétre jön a jó gép, de ahogy rámnéztek ott a többiek, meg amilyen fejet vágott a gyerek, meg amilyen szavak elhangozhattak mikor kiléptem az ajtón mikor egyértelműen ő volt a hibás, hát nemmondom...
    Mert hogy miért nem vettem észre hamarabb h elírta a lapot, hát azt hittem kirúgom a bolt ajtaját és kivetem magam a csuklósbusz elé. 1: álmomban sem gondoltam volna hogy miután 20percen keresztül mindenben az 'A' gép seggét nyaltuk és hurrogtunk 'B'-re, ő mégis elírja. 2: Nem vagyok titkárnő hogy ellenőrizgessem h miket írkál a lapra, és egyébként is egyértelmű volt. 3: Bocsánat h néztem annyiba azt a gyereket hogy feltételeztem róla h nem hibázik ilyenekben. Mert ha 220 ezer forintokban hibázgatunk akkor mit keresek abban a boltban??? 4: Miért kellene h mondjon nekem valamit az a kód hogy IRIS307 v. IRIS309.

    Na ez valójában teljesen Offtopic volt, csak gondoltam a garancia, kereskedő, vásárló, huzavona kapcsán elmesélem.
    Maradjunk továbbra is a LENOVO és N100 tapasztalatoknál, arról szól a topic.
    :W

Új hozzászólás Aktív témák