Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz mckangi #609 üzenetére

    Ha mindent javított volna a frissítés, nem lenne szükség továbbiakra. :)
    Egyébként én s15 alatt nem tapasztaltam az általad leírt problémák egyikét sem.

    [ Szerkesztve ]

  • mckangi

    senior tag

    válasz mckangi #609 üzenetére

    Bocsi, de mivel lejárt a hozzászólási idő, folytatom az észrevételeimet.

    A gyárilag vásárolt 14s (gyári) romban a záróképernyőn legfelül scrollozik betett 2 simkártya esetén a simkártyák nevei,hálózatai.

    Vegyük például az én telefonomat:

    Elsődleges sim: Vodafon
    Másodlagos sim : Telenor

    A 14s alatt : Vodafon 4G - Telenor 2G
    A 15s alatt: Vodafon 4G - Telenor 3G
    A 16s alatt: Vodafon 4G - Telenor 3G

    Ezáltal aki 14-ről váltott 15-re annak érhető, hogy 2 sim esetén hamarabb merült a telefon,a magasabb frekvencia miatt.
    A 15 alatt viszont sok embernek ledobta a 3G-t ( nem 2G-re ) , hanem inaktívra.
    A 16 alatt már nem tesz ilyet, nincs térerő csökkenés és jelentős fogyasztás, csak az elsődleges simmel teszi ugyanezt. Sőt még jobban kibabrál a talajjal.
    Hiába tudok netezni a másodlagos simmel,ha az elsődleges simem nem tudnak elérni.... :(((

    Az elsődleges 1.slot sim a fő beszélgetési kártyám( szerintem mindenkinek).
    Azzal nem leszek kisegítve, hogyha nem veszem észre, hogy a kölök, vagy a nejem nem tud elérni közvetlen hívással, hanem majd a 2-ik simem elolvasom a helyi hírekben, interneten.

    Aki találkozott már ezzel a 16s-es problémával, azt kérem, hogy jelezze a LeEco felé, mivel nekem nagyon gyér az angol tudásom!

    Ui: mondjuk azt sem értem, hogy hogyan oldották még azt a kis húzottszeműek , hogy nagysebességű hálózat elérhető legyen egyszer mind a 2 simen.
    Ha az elsődleges kártyát ráállítom 3g/4g-re akkor a 2 sim automatikusan csak a 2g-t kellene elérnie mivel csak egy nagy sávszélességű "modem" van a telefonban.

    Hasonlóan pld az Asus dual aktív sim eléréséhez hasonlóan.

    Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák