Új hozzászólás Aktív témák

  • fecosrac

    tag

    válasz Kaneven #6277 üzenetére

    aureeel 14.1 volt fent korábban, úgyhogy igen, tiszta telepítés volt. Legalábbis ami a rendszert illeti.
    Előtte azonban csináltam egy biztonsági mentést titanium backuppal a rendszerről és a progikról. Érdekes volt számomra, hogy az RR install után az első bootolásnál már a szokásos képernyő és a feltelepített progik fogadtak. Ergo anélkül hogy a titaniumból bármit manuálisan visszaállítottam volna, az RR telepítés után mindent feltúrt magától. Ezt nem is értem igazából.
    A programok 85%-a jól működött, néhánynál pedig a reinstall segített.
    A true phone-nak viszont ez sem segített. Ugyanaz a hiba.

    Túrjak le mindent és szedjem le a bizt. mentést a tárhelyről, aztán csináljak egy totál tiszta telepítést?
    Meg akartam úszni az összes progi egyesével történő telepítgetését, de ha nincs más akkor nekiugrom.

    kszthly: be van állítva a true phone alapértelmezésnek. A probléma az, hogy hívás kezdeményezésnél nem ugrik fel a szokásos ablak, hanem olyan mint ha nem történne semmi. Közben persze hallom, hogy hívja akit kell, de ha letenni akarom akkor már böngésznem kell hogy a telefon menü elő jöjjön és meg tudjam tenni.

    Az optimalizálásos dolgot megcsináltam, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák