Új hozzászólás Aktív témák

  • Tejcsi4

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tegnapelőtt megérkezett ez a kicsit véleményes színű (rose gold) de mégis gyönyörű, igazán minőségi Le 2. A tegnapi nap telt azzal, hogy telepítgettem (illetve részben telepítgettem volna) az okosságokat. Az alábbiakat végeztem el a telefonon:

    1. A bootloadert nem kellett nyitni, mert azt elvégezték a webshop-osok (bár nem kértem), kapott egy custom multi romot, ami nem BB72 féle. Nekem nem jött be, ezért csere mellett döntöttem, meg szeretek barkácsolni.

    2. Flasheltem a BB72 féle TWRP-t (3.0.2).

    3. Nyomtam egy wipe-ot, majd a korábban felmásolt legfrissebb BB72 ROM-ot telepítettem (Leeco_x620_BB72_GS_5601405171S-5.6.014S_NEW3.zip).

    4. Újraindítás után minden rendben, a ROM szuper.

    5. Telepítettem a BB72 ROM mellé kapott zip fájlt is (no-verity-opt-encrypt.zip), bár igazából nekem nem világos, hogy ez mit tud, vagy kell-e egyáltalán.

    6. Végül telepítettem a SuperSU-t, sose lehet tudni, miért legyen ROOT jog a készüléken (BETA-SuperSU-v2.74-2-20160519174328.zip)

    Minden telepítés szépen lement, el is kezdtem beállítgatni a telefont. DE!!! A legnagyobb problémám, hogy a google programok nem mennek. A fiókok beállításánál a google nem tud csatlakozni (folyamatosan homokórázik és nem történik semmi). Megpróbáltam telepíteni az aktuális OpenGapps fájlt (ARM64, 6.0, NANO verzió), az is szépen lefutott, de nem lett jobb a helyzet, mert ez meg egyszerűen leáll. Azt írja, hogy a Google Play áruház sajnos leállt. És ezt mindig megteszi. Google nélkül viszont nincs élet, mert mindent ott tárolok.

    A kérdésem az, hogy milyen megoldást javasoltok? Mit próbáljak meg? A legfrissebb ROM-mal van ilyen gond? Nem olvastam ilyen hibáról a fórumban, vagy csak elkerülte a figyelmem?

    Köszönöm!

    Szép hétvégét!

Új hozzászólás Aktív témák