Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forguet

    senior tag

    válasz Yodamest #66781 üzenetére

    Feedback is a gift, mondják, aztán azt kezdesz vele amit akarsz :U

    Én ugye tavaly kezdtem el újra játszogatni és még most is csak kevés meccset tudok játszani a gyerekek mellett, de ide benézek minden nap.
    Amit látok, hogy a hsz-eid (amiből úgy nézem volt 1500, tehát elég nagy részét teszi ki a topiknak) 90%-a arról szól, hogy ha veszítesz, bénák/hülyék a csapattársak, ha nyersz, akkor meg a saját teljesítményed volt jó...ezt mondják a többiek is.
    A kulcs az lenne, hogy megfelelő konklúziót vonj le a meccsekből saját magadra nézve, és itt van a probléma.
    Ha megnézem az elmúlt 10 meccsedet, amióta topozol, Te arról beszélsz, milyen jól megy, meg jó a mentálod, meg tudsz climbolni.
    És tényleg climbolsz, 10 meccs, 7 győzelem, pipa...meg ha az ember climbol, persze h jó a mentálja.
    DE nézz a számok mögé.
    Az átlagos OP score-od 4.9!!! ez alatt a 10 meccs alatt, az átlagos helyezésed 5.5.
    KP-d, damage dealt jóval alacsonyabb az átlagos gold topoknál, a vision score-od is folyamatosan 0.5 alatt úgy h az átlag bronz 0.53...ez utóbbit jópárszor leírták neked az elmúlt 1 évben is.

    Nekem az elmúlt 10 meccsemen az op score-om 5,0...amit katasztrófaként élek meg, mert nem ide pozícionálom magam, és ezért nézek is a teljesítményem mögé.
    Hála az isteni gondviselésnek, 10-ből 6-ot megnyertem, de ez nem az én érdemem!
    Ahogy írtam is feljebb, Neked 4.9 az utsó 10 meccsed, és a 7 win miatt a climbolás, meg a jó mentál ami lecsapódott benned.

    Sztem ezen kéne elgondolkoznod, hogy akarsz-e javulni, vagy csak az a lényeg, hogy ide írogass jó hosszú önigazolásokat.

    Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

Új hozzászólás Aktív témák