Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Jim-Y #40639 üzenetére

    Jó de ez az 1800 ture ulti sem egy all day every day dolog azért.... ehhez is sok minden kell hogy teljesüljön:
    Te kell, hogy legyél ugyebár a "gonosztevő" aki true dmg-et kap, tehát ezt eleve a pályán csak 1 azaz 1 ellenfélnek tudja így kiosztani nem bárkinek! Összefügg a hiányzó életerőddel, tehát mondjuk 2/3 HP-n hiába tolja rád az ultit, nem fog ennyit sebezni megint csak. Szóval vannak ennek azért feltételei erről se feledkezzünk meg. :)

    És amit írtál, hogy egy papír vs tank sebzése, ez is érdekes dolog:
    Én azt veszem észre, hogy nincs igazán nagy különbség a kettő között, tehát egy papír korántsem fog annyival többet sebezni, mint amennyivel törékenyebb. A játék valahogy a tankoknak jobban kedvez, ez már a kezdetektől feltűnt. Ha pl. 1v1 be vagy egy Garennel, Tariccal, vagy bármilyen tankos karakterrel, hiába vagy Annie, Ashe, vagy bármilyen ADC, esélyed nem lesz, mert a sebzésed nem annyival több, mint amennyivel az életerőd kevesebb összességében.

    Brian_GT +1, igen erre nem tértem ki, de én sem érzem,hogy ebből a magyar név-angol névből miért adódna probléma. Simán már az item angol nevéből lehet tudni a magyar megfelelőjét, eléggé 1-1-be vannak lefordítva. Ez inkább annak gond aki mondjuk nem tud angolul.

    [ Szerkesztve ]

  • kenwood

    veterán

    válasz Jim-Y #40639 üzenetére

    Nem azert nem viszik Garent,mert kiteolhato.
    Az 1v1 a kutyat nem erdekli.
    Garen azert haszontalan egy komolyabb csapatban,mert a teamfighthoz semmit nem tud hozzatenni a tobbi toposhoz kepest.

    Mivel low elon ritka a normalis 5v5 teamfight,az ilyen Garen,Trynda tipusu teljesen haszontalan hosokkel is irtozatos pusztitast lehet vegezni.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák