Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz ClydeBeka2 #39743 üzenetére

    "Nem tudom ti hogy vagytok vele, de legyen velem 1000x egy beszólogatós köcsög, aki lehozza a meccset, mint egy feeder aki félpercenkéne meghal, de bocsánatot kér érte. Ezt gondoljátok át, és utána kérném a véleményeket :) Mert erről szól a videó szerintem."

    Engem nem érdekel, ha veszítünk. "Minden multiplayer" játékban az esetek ~felében veszítesz.
    Persze a szándékos feed sem elfogadható és értem a feszültséget, hogy "ritoék tesznek rá", rengeteg az afk/leaver/feeder/troll/stb.
    Dotoban közel sem volt ilyen rossz a helyzet, ott inkább az a baj, hogy a ruszki szerver rosszul van elhelyezve és Ivánéknak jobbak az EU szerverek, de sajnos az oroszok angol tudása kb. a magyarokéval egyezik meg.

    Ha választani lehet egy feedelő gyökér és egy anyázó gyökér között, akkor az anyázósat kérném, mert megy rá a mute gomb és onnantól nem zavar.

  • Mottie

    őstag

    válasz ClydeBeka2 #39743 üzenetére

    Én speciel bírom szó nélkül, mindkettőt azt is aki feedel, azt is aki beszól ha én elb@szok valamit. Persze szeretek nyerni, de alapvetően mivel egy játékról van szó határozottan leszarom hogy milyenek a többiek.
    Ha a csapatom nagyon szar akkor azt fogom élvezni benne, hogy én legalább valami kis küzdelmet felmutatok (vagy amikor kínjukban anyáznak és szenvednek én pedig szisztematikusan leszavazom a surrender voteot :) csak hogy ne tudjanak előbb új játékot kezdeni.)
    Ha jó a csapatom örülök és nyerünk, de ha valaki eközben is anyáz akkor ugyanúgy riport/ignore megy rá (aki nem arra meg egy jól irányzott Teamwork honor).

    0-10: Velem előfordul, persze nem 0-10-0, hanem mondjuk 0-10-10. Van olyan hogy egyszerűen nem jön be a dolog kétszer-háromszor aztán snowball van és hiába próbálok torony alól harcolni akkor is kiszednek. Ha valaki szándékosan csinálja az viszont általában megkapja a riportot (jó esetben) mindkét csapattól.

    De azt hozzáteszem, hogy én 1 offenzív mondat után is nyomom az Offensive language riportot (mert általában nem tudom meg hogy van-e második, mert az instant ignore eltakarja).

    Be Victorious!

  • bucketb0b

    őstag

    válasz ClydeBeka2 #39743 üzenetére

    Ez így van. Az ilyen hülyék figyelmét fel kell hívni arra, hogy rossz amit csinálnak. Különben ha senki sem mondaná meg nekik akkor az lenne az ő reakciójuk, hogy jó az amit csinálok, mert senki nem szól érte. 0-5 3 perc után egy teljesen elfogadható stat toppon, csapatjátékról szól én simán elfeedelhetem az ellent majd a csapatom lehozza helyettem és elvergődök itt meg ott ahová szerencsével feljutottam, mert mindig volt 3 hülye aki le se szarta, hogy feedelek, de legalább feltolták a picsám.
    "Jaj bocs srácok most lehet, hogy elbaszom kettőtök promoját, de higgyétek tényleg nagyon nagyon sajnálom" aha kösz engem pont nem hat meg ez a duma :(((
    És ezek mellett vagy te az aki nem odavaló (mármint az adott ligába, mert ezek mellett próbálj meg jól játszani, vagy inkább csak menteni a menthetőt) meg a toxic player aki "u will be banned" :DDD
    aranyosak.

    (#39746) Solad: van egy olyan opció is ha jól tudom, hogy feeder/unskilled player. Ja, hogy ezek nem tartoznak egy kalapba, mert a "fking noob feeder" az sérti a kis lelkét ami az internet világában eléggé gáz. És ő reportol meg elvárja, hogy te legyél kitiltva. Mellette ő nyugodtan anyázik meg ki tudja még mit irkál lengyelül senki sem érti, ő meg már csak azért sem beszél legalább tört angolban, hogy nagyjából érthető legyen mit ír. Hát igen.. az egyenlőbbek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák