Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Jim-Y #37462 üzenetére

    Úgy gondolom az én esetemben ez nem áll fenn. Reális szint számomra maximum Silver IV alja a jelenlegi képességeim alapján (tavaly Silver V közepén végeztem). Jelenleg B3 vagy B2 vagyok nem is tudom pontosan. Mint említettem nem vagyok nagy spíler, de Thresh-el azért vannak jó megmozdulásaim, bár néha ott is belemegyek hülyeségekbe. :K

    Jungelbe Nau-t viszem, vele is van még hova fejlődnöm, vannak esetek, amikor vakok között én vagyok a félszemű.

    Ahogy fentebb is írtam 2-3 alkalom után olyan szinten elmegy a kedvem a rankedtől, hogy egy hónapig rá sem bírok nézni. Aztán megint 3-5 game, megint idegbaj, megint 1 hónap pihi. De lehet az lesz, hogy elengedem az egész témát és megteszek minden tőlem telhetőt, de a szándékos feedelésen nem tudok napirendre térni.

    Személyes tapasztalataim alapján azt látom, hogy a hajnali valamint a délelőtti órákban sokkal nagyobb szában vannak jelen a "normális arcok". De ugye ezen az időpontokban történő játékot csak szabadnapjaimon tudom kivitelezni. Estére marad a fun a haverokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák