Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz LLaci89 #12144 üzenetére

    Úgy, hogy van hozzá rúna oldalam is ami szintén ad gold-ot. Érdekes amíg nem volt ez az item, addig is megoldották...de ha érdekel. Úgy wardolok, hogy általában 3-5 ward mindig van nálam és a fontosabb helyekre mindig rakok is, így lehet látni ha jönnek gankelni. Persze a ward mennyisége és hol léte függ a játékmenettől, hogy éppen hol is tart.

    De mint fentebb is írtam nekem abból van elegem, hogy agyhalott, kill mániásokkal rak össze, aki csak a score-ra veri a nyálát.
    Például nem tudom, hogy miért baj, hogy ha bármilyen poszton játszok, akkor én inkább a deffenzívebb játékstílust szeretem, nem pedig nyomulós, ámokfutásosat. Igaz így tovább tart a játék, de legalább nem feedelek.

    Továbbá az sem szent írás, hogy csak a supportnak kell wardolni :U . Ha mid-re megyek, akkor az első back után alap, hogy viszek 2 wardot, top-on szintén. Sőt mikor ad carry-zek, akkor is viszek 1-2 wardot, még ha a support hoz akkor is és nem csak early game-be, hanem sokszor end game-be is, persze csak ha van neki hely.

    De Te megírtad, hogy az elo azt mutatja, hogy ki milyen szinten van...nos legyen igazad :U .

    szerk.: nem tudom, hogy mióta játszol, milyen szinten vagy, esetleg ranked-en játszol. De ha Te magasabb elo-n vagy, akkor örülj neki, biztos nagyon jól játszol és hozod a game-eket. :R

    szerk2.: minden esetre nem adom fel és próbál a legjobbat kihozni magamból. Természetesen nem a 0 elo a cél, igaz korábban ezt írtam, de csak indulatból. :B Nem igen hiszem, hogy sűrűn fogok ide irkálni, de ettől függetlenül, okulás és tanulás céljából hónapok óta olvasom a fórumot és ezután is fogom.

    Hozzászólásom eléggé hosszúra sikeredett.

    Utólag is Boldog Új Évet és Sok Elo-t Kívánok Mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák