Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnymarcell

    aktív tag

    válasz szepi79 #6828 üzenetére

    1. az erdőben fejlődsz, és néha meglátogatod a laneket gankre (ha kell nekik), attól függ hogy mikor, hogy hanyas vagy. nunuval vagy malphitéval level 6 alatt is akár, mert nekik van slowjuk. de mondjuk egy warwickal, akinek csak az ultija disable, azzal nem igazán tudsz gankelni lvl 6 előtt. viszont azzal vigyázni kell hogy ne gankelj túl sokat, mert ha mondjuk nem sikeres a gank, akkor semmi goldot és xp-t nem kapsz. erre nemrég jöttem rá mikor én voltam lvl 3 és az ellenfeleim lvl 8asok, mert sok fail gank volt.

    2. eddig nem vettem, és nagyon valószínű hogy nem is fogok.

    3. szerintem a csapattársaid és az ellenfeleid játékbeli teljesítményét összevetve kapsz IP-t (tehát ha csupa próval nyersz noobok ellen, akkor nem kapsz sokat, fordítva viszont igen)

    amúgy szerintetek mundo mennyire használható rankedben? haver accountján kipróbáltam két gamet, most megvettem és nyomtam vele egyet, és meg kell mondanom hogy rohadt jó. viszonylag egyszerű használni (oké a cleavet nem, de azt meg lehet tanulni), és lategame kb. halhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Új hozzászólás Aktív témák