Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz PumpkinSeed #6400 üzenetére

    Fúú én GW2 Bétáztam a hétvégén, akkor mostmár mindent tudok mindenről! Ja meg Dota2 bétázok is, és kegyeten fúúúdeOP vagyok...
    De most komolyan, attól mert valaki régóta játszik az nem egyenlő azzal, hogy mindent tud a játékról... Valaki lassabban jön bele, valaki gyorsabban. Láttam már olyan játékost (nem LoL-ba), aki az adott gameet 5 éve tolja, és még mindig nem sok köze van a játékhoz. De szerintem ilyet mindenki ismer. - No offense
    Mellesleg Ashe most is tud olyan damageet tolni mint egy Draven, csak nem early game hős. Szerintem a spelljei mindent megadnak neki, hogy jó carry legyen, a slowja miatt nem fogsz tudni elszaladni előle.
    Az hogy hozok neki egy olyan supportot ami tud slowolni (mellesleg ez kimerül egy Lulu vagy Nunu variációban, a mostanában divatos supportok közül), egyszerűen nem megoldás, főleg hogy ált Taricot hoznak mellé.

    Hogy milyen volt a bétában az egy dolog, sajnos most nem tudunk vele játszani, és hogy ilyen-olyan volt, az nem lesz hatással arra, hogy holnap milyen statom lesz vele...

    htibike:
    Lulu egyszerűen broken volt, vialable AD Carryként, solotop/midesként, supportként és junglerként is! Ezért a földbe lett nerfelve, ezáltal szvsz nagyon visszaesett... Mai napig szerintem vele a legjobb supportként játszani, játékélmény szempontjából, de koránt se a régi.

    [ Szerkesztve ]

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák