Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz bucketb0b #37676 üzenetére

    De .. javitsatok ki ha tevedek

    "nem vettem SS-t, mint korábban is írtam feleslegesnek tartom egy ap carry supporton."

    Akkor mi miatt voltal support? De tenyleg, egy supportnak a szo szeles kozonseg altal elfogadott ertelmeben azt tartjuk, aki gondoskodik arrol, hogy a jungle rendesen el legyen latva wardokkal. Illetve, hogy eleget peel-eljen az ADC-nek, hogy a vegjatekban az adc minel tobb damage-et tudjon kitolni magabol. Ez azert van mert az ADC-k ugy lettek tervezve, hogy az elejen nehezen tudnak egyedul ervenyesulni, ezert szukseguk van egy supportra akik gondoskodnak a biztonsagukrol

    - wardolassal
    - azzal hogy az enemy bot lane-t megakadalyozzak a farmolasban
    - gyogyitassal
    - lassitasokkal etc.

    Szoval te miert gondolod, hogy Brand-el support voltal? Szerintem csak siman egy AP mage...

    + nem epitettel egyetlen egy olyan itemet sem amivel azt sugallnad, hogy te supportoltad az ADC-t vagy a csapatot.

    Felre ne erts, nekem nincs bajom azzal hogy megosztottad a kepet, csak ne azt irtad volna, hogy S+ support, mert te minden voltal csak support nem. Egesz egyszeruen egy olyan bot lane voltatok ahol volt egy ADC meg egy Mage, megosztottatok a CS-t es neked jol ment, majd a vegen kaptal S+ -t. Story over, gratula hozza ;)

    Udv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák