Új hozzászólás Aktív témák

  • haromegesz14

    aktív tag

    Nem viccelek :U :

    Kis kihagyás után gondoltam felnézek "miújság", majd patchelést követően történt az, hogy a kliens úgy jelent meg, hogy piros keret volt körülötte. Kliensen belüli egér kattolgatás működik, viszont játékon belül az istenért nem működik, gépelni tudok, reconnect nem segített. Fogtam, restartoltam a gépet, viszont betöltést követően a játék mappáját sehol se találtam! :DD Kerestem TC-vel(külön a launcher-re is), Xfire se látta, rejtve nem volt, de nyomát se láttam, Downloader letölt, már a letöltés helyének a tallózásánál piros keretes az ablakom, továbbá az ott újonnan létrehozott mappát se látom semmivel, de a letöltést sikeresen megcsinálta. Telepítés, automatikus indítás, ugyan az a hiba mint eddig: piros keret, kattolás nem működik. Miközben futott a kliens, ismét rákerestem a játékra, de nem találja sehol! Játék bezárását követően csak annyi észlelhető, hogy az általa foglalt hely a vinyón hirtelen felszabadul. Összeszedhettem valami kártevőt, vagy mi ez a paranormális jelenség? :F

    Itt egy kép a kliensről, bár semmi extrát nem látható rajta a kereten kívül.

    Vírus keresőt lefuttattam, nem talált semmi, állandó védelem közbe se jelzett semmit.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

Új hozzászólás Aktív témák