Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    válasz sagem #15416 üzenetére

    "De a kicsivel jobb vagyok a szintemnél zászlóval soha a büdös életben nem fogom EGYEDÜL lehozni a meccseket, sorozatban"

    Én ezt nem is mondtam. Ha kicsivel vagy jobb annál, mint ahol vagy, azzal semmi baj nincs, előbb írtam, pár száz ELOs ingadozások simán lehetnek. Ez minden elo-n így van, ha eléred a saját jelenlegi skillcapedet - az dönt, hogy melyik csapatban vannak jobbak, mert egyedül már nem fogsz tudni carryzni. (Jó, persze mindig az dönt, hogy hol vannak a jobbak, de remélem érted, hogy hogy értem. :D) Ha igen, akkor meg még nem érted el. Nem tudom, hogy ezt miért hiszi mindenki, hogy csak kis elon van így. Saját elomon kb 10-ből jó ha 1 játékot lecarryzek egyedül, mert szimplán nem vagyok hozzá elég jó, ennyi, nincs mit ragozni. Ha fentebb tartoznék akkor nem itt lennék, nincsenek titkos összeesküvések a League rendszerben, akármilyen hihetetlen. :D

    @Honzi: Nem szeretem a revive-ot, mert olyan, mintha kiírnám a nevem mellé, hogy azt szeretném, hogy a jungler csak az én lane-emen üljön. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák