Keresés

Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz SSwift2 #8007 üzenetére

    37LD450 MVA és 42LD450 IPS. De úgy tudom, hogy a 42-esekben elenyésző az MVA.
    Nekem is jobban tetszett, mint a kipróbált Samsungok képe, input lagról nem is beszélve.

    Egy zárójeles körmondat:
    Egyre viszont a sok rossz LCD TV vásárlás, teszt és próba után rájöttem. Aki hibát keres a TV-kben, az ne vegyen se LG-t, se Samsungot :-) Én sajnos ilyen vagyok, és tudom, hogy nem vagyok egyedül. Megőrülök, hogy kijön a gyárból az LG TV úgy, hogy lötyög a panel a keretben, nonszensz. Szinte az összes Samusung panel szenved a csíkoktól homogén háttérnél. Sokan nem is látják, én idegbajt kapok tőlük sportközvetítésnél. És lehetne sorolni a végtelenségig a bevilágításon át a világ legigénytelenebb Samsung magyarországi szervizéig. Ezek után döntöttem, hogy ezt a 2 márkát örökre hanyagolom, annak ellenére, hogy gyártanak jó készülékeket, de én nem találkozom velük. :-) Tiszta öröm mikor az ember egy normálisan összerakott EX710-zel szembesül, csíkok sehol, nem akar szétesni a keret stb. De ez szigorúan magánvélemény.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák