Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz gorog67 #29883 üzenetére

    Sony W8
    A "P&P" nel lehet pl a ket kep mereten varialni....kicsinyiteni es nagyitani is mind2 kepet.
    Az 1iket novelve aranyosan csokken a masik,ami kb "PIP" kepmeretig csokkentheto a nagyobb javara. Nalam 50" nal mar eleg latvanyos a nagyobb kep,ami 3x" korul lehet megjelenitve. Plusz nem elhanyagolando,h szep homogen feketeje van ilyenkor is a "keppel" nem rendelkezo reszein.(a pici felett ilyenkor van boven "holt ter" ami fekete ugye)
    TV tuner es PS el teszteltem csak,igy pl azt nemtom,h a dvb-c/dvb-s -t is lehetne e egyszerre megjeleniteni.(valszeg nem)De hdmi-n egy box jelet es az 1ik belso tuner kepet tutira megoldja,ami ket "tvmusor" kepe is lehet igy.

    A Samsungom "csak" sima "PIP"- et tudott ,de a Sony messze jobb igy a "P&P" el a mereteket relative ,de "szabadon" varialva.

    Probaltam vidit keresni,de ezt pl nem demonstralja senki....csak a P&P t mutogatjak,de nem varialnak a "kepmereteken"......szoval jelenleg nincs/nem talaltam.

    Szerk
    PS4 el kb 1,5m rol jatszom. Nem panaszkodom semmire,ezt nyugodtan elhiheted.
    (jah igen....lehetne nagyobb is az a kijelzo :DD :B )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Aktív témák