Új hozzászólás Aktív témák

  • karakpecze21

    senior tag

    Sziasztok.

    Egy LG LCD tv-vel lenne problémám és a véleményeteket szeretném kikérni.Most pontos típust nem tudok írni, mert melózok, de ha kell, akkor holnap megírom azt is.
    A tv nincs még egy éves sem és érdekes dolgot produkál.

    Eleinte azt vettem észre, hogy mikor konzolozok rajta és sötétebb a kép akkor időnként képzavar tűnik fel.Ilyen hullámző csíkszerű valami, mint ha valami zavarná, de csak akkor látható, ha a kép nagy része sötét. Rájottem, ha kihúzom a kábel tv koax kábelét akkor megszűnik.

    Mostanság azt vettem észre, hogy a számítógépem monitorát is zavarja.(külön konektorba van a tv is és a száémítógép is)Ha megy a tv és közben számítógépezek, teljesen véletlenszerű időnként vibrál a pc monitora.(tft monitor)
    Ha kikapcsoltam a tv-t akkor is megmaradt a zavar.VISZONT ha áramtalanítottam a tv-t akkor elsőtétült a monitor pár mp-re villant egyet és utána tökéletes lett a kép a monitoron.

    Ha az áramtalanításos dolgot elvégzem a tv-n mindig elsőtétül majd villan egyet a monitorom.

    Mi lehet ez?Tudok ez ellen tenni valamit?Ezzel a "hibával" kicserélik nekem az üzletben ha visszaviszem?

    Előre is köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák