Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hangfalképű

    tag

    válasz Har_melin #461 üzenetére

    Van egy 80+-os warpath void knigtom, azon nekem is van pont a last wishen is tömegben pillanatok alatt felrakom magamra a 4 sigilt, ami nem keveset dob a sebzésen.
    Egyedül bossnál szar a dolog, mert kezdéskor oké, felrakom magamra, db kb nulla a manám és pörgés közben nincs regen, így ha lejár a sigil, akkor vagy rohangálok míg nem lesz full manám vagy elengedem a dolgot és anélkül gyepálok tovább :D

    És igen, magát proccolja, meg nem is normál skill hanem passzív pont. Shurikenekkel és Dancing strike-kal próbáltam a proccot és bejött, minden irányba dobálja ha proccol DS-sel (bár a dancing strike valamiért oltári gagyinak érződik, de nem tudom megmondani miért).

    Sorcival próbálkoznék egy önmagát proccoló Lightning Blasttal ami ugye a Staticból jön ha magas a charge, de egyenlőre még csak a Zap van meg, Overload nincs, de ez a Zap olyan lepkefing, hogy hihetetlen... ráadásul nagyon közelre hat csak, ergo a blast sem fog messzire ütni és csak 1-2 másodpercenként üt egyet. Oké, chainelni fog meg gyün az egész skill tree, de cserébe megállás nélkül szívja a manát ha üt és ott kell lenni arcban. Az orb azért kéne, hogy még többet chaineljen a blast ha küldök egy labdát, de egyelőre úgy néz ki, hogy zsákutca a "build" :DDD Meg ha meg már úgy is közel kell lenni, akkor meg mehetne a körözős orb.
    A static meg szerintem hót ratyi egy skill, de még négy szint kéne rá hogy meglegyen az overload...

Új hozzászólás Aktív témák