Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qdak

    addikt

    válasz gerisz23 #88039 üzenetére

    Nem, vagy az enyém 100, vagy anyám beleiratom 25% ba.
    Egyedül vehetek fel a saját fiamra 600at, legalábbis azt írták egyedülálló is vehet fel (papíron az vagyok vagy az se? (de leginkább valami számkivetett vagyok a törvény szerint)) de akkor csak ugy, hogy a házba fizetem be, meg gondolom az 1M-t megadják, csak nem biztos, hogy az eladó belemegy :(

    CSOK vége.

    csubuka hát a hátsó falon nem nagyon fog érdekelni :U kész kémény meg csak szobába van, ott szép dísz lenne a gázkazán :D

    gondolom a radiátor csőnek, meg a gáz csőnek sem ajánlott már a régi vascső, jó pár méter van (bár a vízhez jol jöhet majd)

    RexpecT
    hivatalosan nem vagyok gyám
    a párom bár listás és ugy olvastam hogy akkor ő neki istulajdon részének kell lennie
    mindjárt nézem a linket

    Az adásvételi szerződés megkötésétől számítva 180 napjuk lesz az igénylőknek a CSOK iránti kérelem benyújtására. ezt nem értem, hogy lehet így adásvételit írni, ha azt sem tudja az ember mennyit kap, mivan ha a kivánt 1.6M beírom és nem kapom meg :F
    vagy hogy néz ki egy csok os adásvételi ?

    [ Szerkesztve ]

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák