Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz #03969024 #47137 üzenetére

    A radiátorok sztem egyenesen vannak feltéve a falra, amikor a meóst megkérdeztem azt azt a választ kaptam, hogy ezeknek nem kell lejtenie, mert kazánban van szivattyú, ami elnyomja a vizet. Biztos azt hitte, hogy én arra értem, mert csak nagyon lassan akart a radiátor felmelegedni. És azt hitte azért kérdem mert nem az lehet e aszondja, hogy azért nem megy benne a víz, mert nincs megdöntve.
    Mondom, mivel laikusok vagyunk a témában, tesóm, sógorom és én is, ezért kb azt mondanak amit akarnak. Csak mondjuk én nem hiszem el nekik. Csak mivel ez nem az én házam, csak vendég vagyok...
    A másik dolog...igen, az lesz majd hogy lezárjuk az összes radiátort, hogy a kazán csak arra az egy radiátorra dolgozzon, hátha kinyomja akármi is van benne, levegő, vagy nemtudom.
    Megint egy másik dolog. Az összes radiátor alsó bekötésű, és alul is jön ki belőlük a víz. De akkor mitől megy fel a víz a radiátor tetejére? Értem én hogy fizika meg minden...de magyarhonban egy radiátort ha szemből nézünk akkor bal felül és jobb alul van bekötve. Mint az otthoni szobámban. Szól persze patent is a fűtés, illetve csak volt, mostmár klíma van. De ez már más tészta.

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák