Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vajkrém

    csendes tag

    Sziasztok, THL W8-at szeretnék rendelni. Pár napja végigtúrtam a kínai webshopokat, és antelife-on találtam legolcsóban (200 usd). Ezzel kapcsolatban felmerült két kérdés, remélem jó helyen járok.

    1. Ezekre a készülékekre mennyi garancia van? Antelife oldalán nem sok mindent találtam erről, van egy warranty fejezet az infók közt, plusz van lent a készülék oldalán egy "180 days warranty" plecsni, de ezek alapján bizonytalan vagyok.

    2. Elvileg két kupont tudnék érvényesíteni, jár 5 usd a regisztrációért (kód: firstregister), és 4 usd a 150-249 usd közötti rendelésért (kód:antsave4). Egy helyen találtam olyan lehetőséget, ahol be lehet írni kupon érvényesítő kódot (ha berakok vmit a kosárba), de mindig kapok egy hibaüzenetet, hogy a kód helytelen („Coupon code "xy" is not valid”). Próbálkoztam olyan telefonnal is, amihez nem volt odaírva „x% off” címke, azaz nem akciós, akkor sem engedte a kupont.

    Az online chat tegnap óta nem működik (talán a hétvége miatt), várni pedig nem szeretnék ki tudja mennyit, mire az működik, vagy egy sima üzenetre válaszolnak majd a kicikínaiak.

Új hozzászólás Aktív témák