Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz b0bcat #8226 üzenetére

    Nebassz... ez de hülyeség!

    És tényleg:
    "The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as (itt a nevem van). Read more"

    Ez ugye magyarul röviden: hogy a bankszámla ahonnan utalsz, ugyanolyan nevünek kell lennie, mint a paypal accodé

    Akkor mi értelme a közleménynek az egyedi azonosítónak (najó mármint annak van értelme, csak na!)

    Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD
    Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest
    Bankszámlaszám xxxxxxxx-xxxxxxxx-xxxxxxxx
    Transfer ID xxxxxxxxxxxxxxxx

    Múltkor a vaterán vettem észre, hogy mindenkinek egyedi számlaszámhoz rendelték a nevét... azaz amire fizetni kell a jutalékot, az csak a tiéd!
    Itt is valami olyat kéne...
    Vagy "csak 1" számlája van a PayPal-nak az Unicreditnél (bár ezt kétlem), gondolom random adja ki 100emberenként.
    Csak ekkor nem kéne közleményhez írni semmmit, stb.

    Amúgy valaki tapasztalatból is megtudja ezt erősíteni, hogy ha nem azonos nevű számláról akarom feltölteni a paypal-t akkor nem kapják meg!? (A közleménybe beírom az egyedi azonosítót)

    Ha nem, kikéne próbálni egyszer...

    És amúgy ennek a top up-nak van plusz költsége!?
    (vagy csak a bankod esetén lévő esetleges átutalási díj!?)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • 426os

    őstag

    válasz b0bcat #8226 üzenetére

    Ezt nem is tudtam, hogy így van. Ennek fejében volt, hogy édesapám utalt a paypal számlámra és igaz, hogy fél nappal később, de ugyanúgy megérkezett. A vezeték nevünk egyezik, illetve neki két utóneve van. Szóval nekem működött másik számláról, de lehet csak az egyező vezetéknek miatt írták jóvá.

    .

Új hozzászólás Aktív témák