Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CMD 87

    tag

    válasz beg #80020 üzenetére

    Nálunk az utóbbi időben úgy váltogatják a postásokat,mint más a fehérneműt ,november óta vagy kéttucat kézbesítő volt,gondolom otthagyják a sz*r fizetés miatt. Azóta TN nélkül már nem is rendelek. Fele cucc ami TN nélkül jött sosem ért el hozzám ,kellemetlen volt refundolni főleg olyan eladó felé akitől azelőtt 10/10 nem nyomkövetős cucc megjött, mikor még fix postásunk volt...

  • azbest

    félisten

    válasz beg #80020 üzenetére

    Mondjuk én pártolom azt, hogy a szabályok tükrözzék a realitást. Ha nem képesek biztosítani a kiszállítást, hát legyen, de vállalják fel hivatalosan. És akkor oldják meg, hogy a kézbesíteni sem próbált küldeményt ne hordozzák körbe több postán keresztül egy olyanba, ahol aznap nem lehet átvenni.

    Mondjuk ahhoz képest, hogy milyen színvonalra számítottam, még éppen nem is annyira rossz, itt megyeszékhely belvárosában. Az értesítőn szereplő időpont persze gyanús, párszor itthon voltam még akkor.
    Eddig azt hiszem nem veszett el itt a végállomáson semmim, max 1-2 esélyes lehet két év alatt. A szülőfalumban sokkal rosszabb a helyzet, azokra, ahogy kavarnak a küldeményekkel és esetenként nyíltan dézsmálnak, egy rozsdás szöget sem bíznék.

    Régebben mindig valamilyen velem kapcsolatos intéznénybe rendeltem, ahol porta vagy belső posta átveszi. Olyan helyeken nem mernek kavarni. mert a nagy emberek dolgai is oda mennek.

    A postafiókbérlésen is gondolkodtam már, de ha jól vettem ki, a rekeszbe nem férő/ajánlott küldeményeknél ott is csak értesítőt tesznek be és a szokásos sorbanállós kincsvadászat kezdődik, hogy a 20 műanyagrekesz melyikének az alján található az adott küldemény, mivel annyi eszük nincs, hogy az elektronikus rendszebe regisztrálják hol kell keresni (akár belsős vonalkódot ragasztva rá). Tudom, két fillér miatt is inkább 2-3 munkatárs köröz a rekeszek körül a zsákmányt keresve :)

    Ja és tudom, hogy sok helyen nem lehet postafiókra rendelni, de ha jól értettem a leírások alapján el lehet téríteni küldeményt címzett szerint is postafiókra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák