Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz SamsungFAN #33258 üzenetére

    Ne keress benne logikát, mi már próbáltunk... NINCS BENNE! Ahogy esik - úgy jön!

    És tényleg röhej, hogy ennél, pl. ami tegnap reggel jött be az országba és ma megkaptam, annál az egész "vám-os szövegek" - Vám elé állítva, Vámkezelve stb. sehol sincsenek... mostanában nagyon kusza az egész rendszer tavaly szószerint láttam mikor jön és tudtam, hogy azt melyik nap - holnap megkapom, mert kitapasztaltam és mindig úgy volt! Mostanában meg vagy jön a postás vagy nem...

    Azt már ne is említsem, hogy mégcsak nem is Pesti vagyok szal még ilyen indok se lehet a gyorsaságra!? (mondjuk Pest megye és nem az ország másik fele)
    És csak én kaptam ma külföldi csomagot (mármint ugyebár amit alá kell írni ajánlott papírt, amin a postásnak az összes TNszám rajta van, elvan különítve a külföldi TN-ek a belföldiektől, és mindig látom, hogy épp hány külföldi csomagot kézbesít aznap az a kézbesítő)

    (#33259) Minstrel
    Milyen eladó vagy shop volt olyan merész, hogy egy 66$-os cuccot TN nélkül ad fel!? (jellemzően 10-20-30$ felett ingyen hozzácsapják vagy minimális díjért vagy nem is adják fel TN nélkül)
    A másik meg, hogy te egy 66$-os csomagot TN nélkül "megmertél venni"? Én még egy 10$-os cuccra is inkább kifizetek még plusz 2$-t, de nyomonkövethető legyen, hogy ne vesszen el...
    (nalám ez hogy 66$-ra nem tud valaki még 2$-t rákölteni a fillérbaszás kategória)

    Amúgy a kérdésedre a válasz:
    Nem - nemtudnak infót adni! Max annyit tudsz kérdezni a helyi postádon, hogy van-e ott leveled/csomagod és kiadják ha van (személyi - lakcím ellenébe)

    Amúgy én ilyen szempontból szerintem szerencsés vagyok...
    Volt többször is olyan esetem, hogy adott egy TN nélküli csomag, de nagy (értsd nem fér a postaládába), és kaptam róla értesítőt papírt a ládámba, hogy regisztrálatlan külföldi csomagom van (pedig nem lenne kötelező hagynia ilyen esetbe), szóval én áldom, hogy itt errefelé korrekt kézbesítők vannak...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • otlik

    csendes tag

    válasz SamsungFAN #33258 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy 24-én trackingen jött az adatbekérés sablon duma, beküldöm a megfelelő dolgokat pdf-ben, tracking szám a tárgy, megkapom a postaimport automata üzenetét, múlt hét óta hívom őket mi van, mert semmi nem változik, erre ma méltóztatta felhívni az ügyintéző a kicserélő hivatalt vagy mit, erre közlik, hogy várják a papírokat, nem küldtem be.. szánalom közel 2 hétig várogatok, közben hiteget az operátor, hogy biztos okés ha megkaptam a visszaigazoló levelet, csak sok a csomag. Elküldtem most 2 másik e-mail címemről is hátha valaki elolvassa végre.

Új hozzászólás Aktív témák