Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszito

    senior tag

    válasz hunaqua #2901 üzenetére

    Saját és mindenki figyelmébe ajánlanám a következő észrevételemet a lassúsággal kapcsolatban.
    Felnéztem SG oldalára, és kalkuláltattam vele egy 530grammos csomagot (Minideal, Caesar A9600). helyzet az, hogy ez az eredmény:

    Tehát teljesen normális a 6-12 nap. Gondolom nem az első 6$-os verzióval kísérleteznek.. (9-17 Weeks!!)
    Ezek alapján lehet valakinek szerencséje, és ha előző hét elején már ( "Célországba elküldve" ) a reptéren volt, akkor esélyes volt, hogy tegnap megérkezzen BP-re. De természetesen előfordulhat az is, hogy csak jövőhét kedden érkezik, pl nekem, 26-án adták fel.

    Közben számolgatok, és az is előfordulhat, hogy csak 2 hét múlva kapom meg... Szerencse kérdése..

    hunaqua: Munkanapban érted a 11-et vagy hétvégével együtt?

    [ Szerkesztve ]

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

  • Merlini

    tag

    válasz hunaqua #2901 üzenetére

    "Az SG sem olyan gyors már.A "Célországba elküldve" után nekem most 11 nap volt mire beérkezett."

    Antelife -tól rendeltem március 31-én telefont, egy hete érkezett meg. Szintén 11-nap + amíg feladták.

    2013.04.10
    11:36
    Item information :
    Célországba elküldve / Item sent abroad

    2013.04.21
    22:43
    Item information :
    Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

    2013.04.21
    22:56
    Item information :
    Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

    2013.04.24
    08:21
    Item information :
    Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

    2013.04.25
    09:08 Budapest 10 posta
    Item information :
    Postán kézbesítés regisztrálva / Delivery at post office registered

    Bementem érte miután 24-én este láttam "vámkezelve" és 25-én reggel ügyfélszolgálat megerősítette, hogy a postán van a csomag kézbesítésre várva.

    [Előzmény

Új hozzászólás Aktív témák