Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Karmko #642 üzenetére

    Már sajna lemaradtam róla, mert épp kiszaladtam ebédelni, és mint írtam is, egy bő húsz perc múlva mire visszanéztem, már ki lettem radírozva, a kapott válaszokkal együtt. Csak az általam idézett egy választ láttam, mivel az elég gyorsan érkezett a bejegyzésemre.
    Egyébként én ebben a topikban aligha fogok sok vizet zavarni, most is csak kifejezetten az ottani történések miatt írtam ide, illetve utalni szeretnék arra a kettős mércére, ami ott jellemző, és már az egyik itteni kolléga is említette.
    Szívesen szembesíteném most az ottani moderátort egy konkrét párhuzam kapcsán, de tuti, hogy rögtön moderálnák azt is.
    Jelesül arra gondolok, hogy amíg az ottani moderátor szerint a Bilderbergék, és a kanadai újságíró ügyének felemlítése, az totál konteó, és így az ottani szabályok szerint azonnal off, addig egy 2014-es történet Mészáros Lölő akkori politikai ellenfelének halálával kapcsolatos bejegyzések meg teljesen on-nak minősültek, meg minősülnek azóta is. Csak emlékeztetőül, a 2014-es önkormányzati választásoknál Lölő ellenfele, egy baloldali fazon volt a polgármesteri székért, aki közvetlenül a választások előtt, egy közúti balesetben meghalt. Volt abban a történetben létra, meg osztrák nyugdíjas, meg egy-két valóban elgondolkodtató fejlemény.
    A poltopikban, meg persze más olyan libsi oldalakon, mint pl. 444.hu, már a hír megjelenése után, meg persze azóta is, azt sugallták, hogy ez a baleset minden volt, csak nem "sima" baleset. Mivel a balesetre vonatkozólag, az összes vizsgáló hatóság nem állapított meg semmilyen szándékosságra utaló jelet, főleg nem összeesküvést, akkor erre én is írhattam volna a poltopikba, hogy minden ezzel ellentétes komment az csak konteó, tehát off, kéretik a moderátornak törölni.
    Na, addig álljak én féllábon, míg azokat törlik. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák