Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Beni2360 #908 üzenetére

    Egy csomót gugliztam utána, de nem találok megoldást. Sok helyen azt olvasom, hogy vannak olyan Android-os eszközök, ahol van ilyen funkció és ajánlják is a használatát. Akkor csak nem mind 1 Android-on sem... Vagy ez az eszköztől függ, ami futtatja?

    Ez egy média lejátszó (ráadásul 4 USB porttal), így gondolom, hogy számításba vették, hogy gyakran fognak rá külső winyókat, esetleg Pendrive-okat dugni, ez hozzá tartozik a "mindennapi, rendeltetésszerű használatához". Ebből gondolom, hogy ha ez ezen kütyük esetén fontos, akkor bizonyára raktak bele ilyen leválasztó funkciót, a kérdés csak az, hogy hova... :F

    Amúgy: Windows szokás, de abból az egyik legjobb. Mióta az eszemet tudom (és, hogy van ilyen lehetőség a Win-ben), mindíg szépen leválasztom "biztonságosan" az USB eszközeimet a gépről (PC, Noti), mielőtt kihúznám őket az USB portból. Akár otthon kapkodom a file-okat egyik gépről a másikra, akár a sarki nyomtatósnál fejeztem be a dolgokat...

    Nem szeretnék "nem élni a lehetőséggel" Android-on sem, vigyázok a külső winyóimra, ahogy csak tudok (mert nem voltak olcsóak és szeretném, ha még hosszan kitartanának), ezért ha van ilyen lehetőség, akkor itt is használni szeretném...

    Ha közben valakinek van ötlete rá, akkor ossza meg pls!

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák