Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    válasz cskamacska #3760 üzenetére

    Gondolom akkor az i7-3612QM (4magos 8HT-vel),és mellég egy HD8750m elég lenne bőven.

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

  • x_o_n

    veterán

    válasz cskamacska #3764 üzenetére

    Ha elöfizetsz egy hónapra vagy 60 napra akkor mindent használhatsz,utána leszel pref.
    Bár érdemesebb a rise of hutt cartelt venni mert akkor lvl55 ig elérhető ugyebár.
    Nekem a közt.oldalon lévö karakterem még elöfizetéses időböl van és háát izmosabb mivel akkor még használhattam a sok szép magenta cuccot:)de jelenleg elvagyok a pref sith karakterrel,igen sok bosszantó hiba van,de az elején vagy,még lesz ám csuklás,föleg ha nem jó irányba fejleszted a karaktered.

  • br.rak

    őstag

    válasz cskamacska #3764 üzenetére

    Az alap képességek is fejleszthetők nagyobb szintre trainernél. A grafikáról nem tudok nyilatkozni, én elég low endben nyomom:)
    A korlátozások negy része feloldható GTN-ből vett unlockokkal (akár egy karakterre, akár egész accountra terjedően) Az é-amerikai szervereken ezeknek az ára elég baráti. Van egy pár crew skill amivel jól lehet keresni
    (slicing- a pályákon lévő "széfeket" lehet vele feltörni és adnak credites dobozt lvl 50 már 2-3K credit is van egyben, ha sikerül zöld vagy kéket nyitni azok értelem szerűen ennek a többszöröse) A gyűjtögető skillekkel is lehet jól keresni (alapanyagokat tudsz kinyerni elhullott állatokból vagy droidokból) Vagy van pl a treausre hunting amikkel companion gifteket lehet szerezni (többek között) éppen aktuális árfolyamtól független 3 és 35k között lehet egy egy nagyobb szintű kék vagy lila giftet eladni.
    ami kicsit zavaró hogy classonként változik milyen társat kapsz meg elsőnek. Pl a bounty hunter egyből kapp gyógyító társat, pedig ő a heavy armorral nem szorulna rá már az elején. Vagy pl a troopernél a gyógyító társ is heavy armoros míg a többi kasztnak csa medium armoros társai vannak. A történet változó. Pl a bounty hunternél az act 1 egész jó, az act 2 nem nagy szám, kivéve a végén lévő csavar. Az act 3 meg eléggé bejön eddig. A nehézség nem zavaró, ha kihivásra vágysz próbáld meg a heroic 2+ egyedül megcsinálni, ott meg lehet izzadni :)
    A sima űrharc szódával elmegy, a PVP-s még nem próbáltam, de igéretes. a Warzone-ok jók, csak kell hozzá heti pass-t venni.
    A körítés szerintem jó (bár egy két szinkronhang nem jön be, pl a férfi fejvadászé engem eléggé idegesített így nőt indítottam végül)

    Br

  • Raysen623

    addikt

    válasz cskamacska #3764 üzenetére

    Kihagytad a legacy rendszert....ott többmindent tudsz pénzér megvenni, amivel csökkenteni lehet a különbséget preferred státuszban. Max szint itt az 50. De a különféle könnyítő dolgok szintlépésenként jönnek elő ill. lockolódnak ki. Pl.: level 10-es mount és társai. Persze ez kizárólag a második, harmadik, x-edik alt eserén érvényesül. Nekem 12 karakterem van, ebből 5 55-ös, 2 50 körüli és jön a többi kisebb. A kicsiknél 40k creditért veszem meg a mountot level 10-en, így nem kell várni 25-ig. Preferredként az xp bonus-t adó cuccok is esnek küldiből, és olcsón lehet venni marketen is (30perces és 3 órás), amiket felhasználva - level20 után érdemes, mert onnantól van xp reduction küldik után - szintén csökkenthető a preferred hatás.
    Tehát szintezéshez bőven elegendő a preferred, némi unlockal, amit GTM-ből meg lehet venni. Instázáshoz és komolyabb pvp-hez viszont tényleg kell egy heti pass vagy előfizu.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • br.rak

    őstag

    válasz cskamacska #3786 üzenetére

    A legacy rendszert én védelembe venném, mert a sok title,emote és egyéb "haszontalan" dolgokon túl van jó pár hasznos dolog. Pl ha befejezed az ACT2-őt akkor minden karakter a legacy-n belül megkapja a class bufffot (+5% HP, +5% crit, stb stb) a + presence bonus is jól jön. illetve a light és dark unlock abilityk (unity, sacrefice) is élete menthet húzósabb helyzetben.

    Vannak kretén döntési lehetőségek, nem vitatom,de pl

    Spoiler

    pont a csempésznél vannak jó választási lehetőségek.
    Én pl ált light side döntést hoztam de simán engedtem meghalni az az admirálist aki azzal védekezett egy kivégzés után, hogy nem tudta milyen papírokat is írt alá :DDD
    Vagy pl Corellia alatt is egy áruló szenátort a nép "jóindulatára" bízhatod, vagy simán kivégezheted. Vagy másik esetben elfogadhatsz kenőpénzt ha igazán korrupt vagy.
    Szintén Corelia, de Jedi Knight Spoiler:

    Ha rosszul választasz, gyakorlatilag úgy vered meg a birodalmiakat hogy a végén simán letarolják a helyi katonai vezetőket, mert hülye/kapzsi voltál

    Br

Új hozzászólás Aktív témák