Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz Wolverine #2409 üzenetére

    Ez igaz, csak sajnos addigra a játékos bázis 80%-a rég lelépett. Bevallom kiadás napja óta játszom van 2db 50-es 1db 43-as és most játszom köztársasági oldalon egy 37-es karakterrel, de már most megbántam a 2. havidíjat. Nem szeretek igazán napi raidelni, nekem unalmasak az insták, mindig ugyanaz van lent, becsukott szemmel is végig lehet rajtuk rohanni. A PvP tetszene de ez a 3 warzone már iszonyatosan kevés. Ilumon voltam párszor de sosem volt csata, szerencsétlen időpont lehetett. Meg az is benne van, hogy birodalmi oldalon szerintem legalább 2x annyian játszanak de lehet még nagyobb különbség. Köztársasági oldalon van, hogy 5-6 ember van egy bolygón most, hogy questelek. Meg az is látszik, hogy kezdenek lekopni az emberek, warzone-ra várni kell egyre többet, fleet-en csúcsidőben fogyatkozik az online játékosok száma.

    Sajnálattal látom, de most úgy tűnik ez is az eddigi mmo-k sorsára fog jutni. Már kacsintgatok nagy kedvencem (Guild Wars) folytatása felé, de mivel annak még viszonylag messze a megjelenése (szerintem nyár vége, ősz eleje) nem akarok túlságosan ráhangolódni.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák