Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz Ragnar95 #153 üzenetére

    Ahogy írtam, ez lesz az első rollerem, így eddig 2 db felnőtt rollert próbáltam ki: az Oxelo 7-t és az Oxelo 9-t. Ezt is mind a Decathlon műgyanta padlóján.
    Sok összehasonlítási alapom nincs, de azt éreztem, hogy a 9 a 7-hez képest teljesen más. A 9 sokkal robosztusabb, kényelmesebb és biztonságosabban éreztem magam a fék miatt.
    A 7-t kicsit nyegle-nyuglának éreztem. Bár ez adódhatott abból, az első villa rögzítése(vszínű a sok vásárlói próbakörtől) elég jól ki volt lazulva, így amikor felléptem/löktem magam/megálltam éreztem ahogy a villa előre-hátra mozog.
    Ezzel szemben a 9-et már a fellépésnél kényelesebbnek éreztem az első telekszkóp miatt, ill. azért a kézifék is nagyon jól jött a megállásnál. A fék hatékonyságán lehet valahogy javítani? Jó volt, hogy ott volt, de azért nem éreztem az igazinak.
    Ill. a teleszkóp, villa rögzítés és a kézifék mennyire lehet strapabíró? A többi alkatrész elég masszívnak tűnik és kevésbé van kitéve az igénybevételeknek, ezek viszont azért elég nagy terhelést kapnak minden fellépésnél és megállásnál.

Új hozzászólás Aktív témák