Keresés

Aktív témák

  • stopperos

    senior tag

    S3 Trio 1+1/? - PCI,sajna nem elég semmire, csak 2D. A képe sem szép nagy felbontásban.
    Ati Rage II + DVD 2/? - PCI,az előzőt váltotta, jó volt a hardware-es dvd gyorsítás és már lehetett rajta normálisal HL1 ezni.
    Sis 730s - integrált, DirectX6.1 es tudással, de a C&C Generals és a Warcraft 3 futott rajta
    Via Unichrome Pro - integrált, jobb mint Sis,Dx7, de ő sem volt igazán időtálló
    Gecube 9200 SE 128/64 - PCI, nem felelt meg az akkori elvárásaimnak, de a lelkét is ki lehetett tuningolni és 50% os teljesítménynövekedést értem el vele, ezért tovább húzhatta...
    Inno3D MX440 128/128 - Agp,a kártya pont úgy teljesített ahogy elvártam, de sajnos később shader hibák léptek fel és nem tudtam a ROME Total Wart befejezni - az új driver többet gondolt a kártyáról mint tudott. Az órajelből ő 10% ot engedett, végső veszte a LOTR2-Battle for middle earth lett, nem volt elég a Dx7
    Sapphire 9600 128/128 - AGP, most ez van, ő is nagyon szereti a plusz órajelet, de kicsit azért többet vártam tőle, a Warhammer 40K - Soulstorm mediumon elfut.
    Inno3D 6600GT 128/128 - AGP, a kedvenc kártyám volt, sajna megfáradt két és fél év küzdelem után, 10% os tuning fért beléje, de a játékok terén nem kellett panaszkodnom, Prey, Doom3, Quake4, Warhammer 40K totál grafikán, FarCry, COD 2, HL2 (O,EP1,EP2,Portal) meg magas közepes, Bioshock normál alatt.

    Ui: 1024*768 volt az alapbeállításom mindig, mert már csak a monitor az eredeti

    [ Szerkesztve ]

    "What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

Aktív témák