Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz Faresz1976 #31979 üzenetére

    Nem mondanám... nagyjából naponta ingadozom "az összes órmat eladom" és "az összes órát megveszem" állapotok között, és ha jó időben jön szembe egy jó ajánlat, arra lecsapok... aztán másnap megbánom. :D Na jó, sokszor nem bánom meg, vannak azért jó döntéseim is... kíváncsi leszek, hogy milyen döntéseket hozok majd ma. :D

    #32072 driv4r:
    "Reflektálok majd"

    Addig is linkelem az én finom anyázással egybekötött kiborulásomat az említett cikkre, a másik topikból. [link] ;]

    #32099 Faresz1976:
    Hát ezt nem kellett volna, mert az az IX&DAO (vagy mi a szösz...) még az eredetitől (Serica) is jobban tetszik. :( Bár van nyomokban hasonlóságot mutató órám, de egy világos számlapos elférne mellette.

    #32127 Land:
    Már nem tolom a Merge Bosst, mert így is annyi coinom van, amennyit nem valószínű, hogy elköltök (18k), így nem éri meg azzal tökölnöm. Egy óraszíjra elköltöttem a héten 500 coint, de így is visszajött már azóta, és vannak kétségeim, hogy órából lesz értelmes coinos ajánlat, és ez a 11.11-es gyűjtögetős dolog sem győzött meg.

    #32144 5-ös kezelő:
    Többször is eírtam itt, hogyan megy az "áfázás" 150 euro felett, és a másik topikban is linkeltem, illetve múlt héten a saját bőrömön is tapasztaltam egy drágább San Martin miatt; nem kell tőle parázni. :N

    Seiko SRPK27, Tissot PRX, San Martin 62MAS homage eladó!

Új hozzászólás Aktív témák