Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz pulutodurumo #20646 üzenetére

    Tudom, hogy az AP-t másolták (az akció idejében ki is tárgyaltuk), és már arra is rájöttem, hogy az eredetin nincs másodpercmutató (szal nem is kellene nekem ;] ), hanem a heteket mutatja a 3. mutató. Itt viszont van, így a heteket sajnos nem mutatja semmi. És persze, hogy nem kronó, hacsak nincs egy rejtett stopper valahol. :D

    (#20647) alex89:
    Nem Miyota. :N
    "My watch features a Sea-Gull TY2876 / ST1652. If you buy this watch now, chances are you will get the newer version which has a DG3847B / 8347 movement." - [link]

    (#20650) biega:
    Tudom, hogy olcsó órák topikja, de ha már anadigi, és nem írtál árat, elmesélem, hogy múltkor bementem egy óraboltba, ahol főleg divatórák vannak, de szerencsére Casio is akad, és megláttam egy LCW-M100DSE-t. Hát, egy pillanatra ledöbbentem, hogy milyen szép élőben, és csak 40mm. Ha hosszú távra tervezel, megfontolandó lehet. Németországból sem olcsó, de olcsóbb, mint itthon. (Máshol is érdemes megnézni az árakat.)
    Esetleg egy AMWS820D is szóba jöhet, az még olcsóbb (egy átlagos Parnis sem kerül kevesebbe).

    Ja, amúgy a facebookos órapiac csoportban MDV-106-ot keres valaki. ;) (Remélem nem tiltott itt szólni, csak az aláírásod miatt írtam.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák