Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Életkor: 24
    Nem: Férfi
    Alaptermészet: kiszámíthatatlan
    Horoszkóp: Bika
    Végzettség: Főiskola
    Munka: Építőmérnök
    Parfüm: Mexx Black volt, most Calvin Klein Free
    Miért ez:
    Nekem ez lesz a második parfümöm. Sokáig csak sima dezodorokat használtam. Kizárólag csak AXE-t használtam. De kicsit komolyodtam és gondoltam beruházok első parfümömre. Ez volt az Mexx Black. 50 ml-es kiszerelésbe vettem. A párom segített a választásban. Nem is gondoltam, hogy ilyen sokáig kitart. Valamikor májusban vettem és még csak most fogyott el. Most meg a napokban megszaglásztam a Ck Free-t és megfogott az illata. Valahogy illik hozzám. Interneten rendeltem 100 ml-es kiszerelésben. Ezt már én választottam egyedül. Biztos jó sokáig kitart majd ez is. Stílusomban sportosan elegáns kategóriába sorolnám magam és ez ott tökéletesen megállja a helyét. Mindennapos használatra használom amúgy. De nem úgy mint egyesek, hogy minden órában fújok magamra. napi egyszer munkába indulás előtt, esetleg néha még este ha megyek valahova.

    Röviden ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    How are U today? Just kidding...I don't care!

  • legiaap

    nagyúr

    Kicsit frissíteném magam. Azóta kicsit öregedtem is, az ízlésem is változott, és elfogyasztottam pár parfümöt.
    - Lacoste Challenge: Imádtam ezt a parfümöt. Iszonyat jó illata volt. Az egyik melótársam használt ilyet és gondoltam én is kipróbálom. Meg rendeltem 75 ml-ben és még egy ajándék táskát is kaptam hozzá. Ilyet, csak zöld-fehérben.
    - Lacoste Challenge Refresh: Mivel az elődje bejött ezért gondoltam ezt is kipróbálom. Megszagolva igen jó illata volt, de magamon már nem annyira. 75 ml-eset vettem ebből is. Még mindig van belőle. Ha olyan kedvem van használom, de az elődje sokkal jobb az biztos.
    - Hugo Boss Bottled: Ezt nemrég vettem. Csajom nagyon odavan érte. A boltban megszimatolva nagyon jó illata volt, de hordva már nem. Nagyon nem hozzám illik. Pár napig használtam csak, majd odaadom öcsémnek ajándékba. Ebből csak 50 ml-eset vettem, de az ára még így is a legdrágább a parfümjeim közül. Adtak hozzá ajándékba egy fülest. Rendes dolog, de nagyon fapados. Ez is megy ajándékba.
    :D
    Igazából az eddig használt parfümjeim közül a Hugo Boss Bottled a kakukktojás. A többinek mind hasonló kicsit az illata.
    És tegnap megtaláltam az új illatom.
    - Calvin Klein - Euphoria: Ez az eddigi legjobb illat, amit valaha használtam. Ára sem volt vészes és ehhez is kaptam ajándékba egy táskát, amit csajom szépen le is nyúlt.
    Még a Hugo Boss Bottled Night illata is tetszett, de lehet rajtam már nem tetszett volna. De végül is jól döntöttem, hogy ismét CK-t vettem.
    :)

    How are U today? Just kidding...I don't care!

  • legiaap

    nagyúr

    válasz legiaap #1250 üzenetére

    Upgrade!

    Ma vettem egy Burberry Touch for Men Eau de Toilette Spray 100ml-ben. Eredetileg Armani Code-ot akartam, de nagyon húzós volt az ára. Majd legközelebb. Amúgy ez akciós volt és nagyon jó az illata. Ezzel el leszek egy darabig. 50ml-es is elég lett volna de nem volt.
    Amúgy az Eau de Toilette Spray mennyiben más mint a Eau de Toilette? Nem annyira erős?

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák