Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz ElRamos #11331 üzenetére

    szerintem az EN egyáltalán nem füstös, inkább friss :) amit te füstnek érezhetsz, az a földszag. :)
    amiket szagolj meg, mert hasonlóak, mégis mind más-más (vetiver):
    -tom ford: vetiver (douglas)
    -mugler: cologne: (douglas)
    -he wood: he wood (douglas)
    -guerlain: vetiver: (douglas)
    -dior: eau sauvage (douglas)
    -hermes: terre d'hermes (douglas) edp és edp
    -sisley: eau de champagne (douglas)

    tavaszra én szeretem a virágosabb, tisztább illatokat - pl. al haramain l'aventure blanche

    más: flórián rossmanban raktak ki elég sok tesztert "ritkább" (tucat, de általában nincs belőle teszter) illatból,
    volt kirakva dirty english, hát nagyon hasonlít a bentley men intense-re, szóval kihúzhattam a listáról. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

  • mufi

    senior tag

    válasz ElRamos #11331 üzenetére

    Encre Noir vs Encre Noir extreme.

    Egy idő után rajtam gyakorlatilag ugyanolyan mindkettő, az extreme egy kicsit édesebb, a sima az fanyarabb illat az én bőrömön. A kettő birtoklása felesleges, mivel majdnem ugyanaz a kettő illat. Ne tévesszen meg fragranticán az összetétel senkit. Majdnem ugyanaz a két illat.
    Annyi, hogy pár óra után az extreme rajtam fás-vaniliás kérmes illat, nagyon nagyon finom. Nyilván, ha a simát vettem volna előbb, akkor extremet tuti nem vettem volna...

    Loprenzo Villoresi Musk vs Nasomato Silver Musk

    Nasomato egy picit tartósabb, hiába kivonat, rajtam pl black afgano sem remekel. A villoresiben van valami "anomalic" cucc kezdetben, mikor leszárad akkor egy picit szúrósabb illet mint a silver musk. Egy óra után a silver musk sokkal kellemesebb, kenyeres péter báratom rajongása ellenére, igen, férfias villoresi de a nasomato viselhetőbb.

    Most lesz egy új teszt: oud immortel vs Bois de mysore. folyt köv.

    off egy picit - vasárnap zongorázás közben fújtam a pulcsimra 1x interludeból. Tegnap bemegyek a fürdőbe, ott a pulcsi, elvagyok, hogy milyen q jó szaga van az encre noir extremenek mire észbekapok, hogy ez nem az az illat...szagolok szagolok, jé, a pulcsiból jön...jééé, ez az interlude...szóval tényleg, pár nap után is erős és ... és jó :B

    más 2 : journey man szerb forrásból megrendelve :DDD :C

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák