Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakál

    tag

    válasz #16741888 #941 üzenetére

    Mitől kell óvni a parafát? Egy horgászbotnak - ha rendeltetésszerűen használjuk - a nyele bírja legtovább. Nekem tizenéves botjaim is vannak, mind hibátlan, senki nem mondaná meg, mennyit használtam. Igaz, én mániákusan igyekszem vigyázni a dolgaimra. Horgászat után eltörölgetem, tokjába teszem - földre, homokba sosem dobom a cuccaimat.
    Ha veszel egy új autót, az üléshuzatról letéped a nylont? Vagy úgy jársz vele, míg le nem szakad...
    A botokra azért tesznek fóliát, hogy a szállításkor, ill. az üzletben ne sérüljön, koszolódjon.
    Nem kell sajnálni a parafát, hiszen jól tisztítható, és a fogása összehasonlíthatatlan a műanyagéval. Mire tönkretennéd a parafát, addigra már rég egy másik botba leszel szerelmes..
    Bocs, nem kioktatni szerettelek volna, csak mostanában kezd divat lenni, hogy sokan ''fent felejtik'' a nylont a nyélen. (persze az ö dolguk)
    Igaz, én a mobilomra sem tettem tokot, (hat éves Nokia - tönkre se lehet tenni) és a virágot se celofánnal rakom a vázába.
    Elnézést kérek mindenkitől, akit ízlésében és szokásaiban esetleg megbántottam.

    A szépség az eszed rovására megy

Új hozzászólás Aktív témák