Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz smokiii1 #65503 üzenetére

    Pedig van olyan ,hogy kevés a 7m es spicc . Én régen nagyon szerettem a spiccbotot ,de már nem művelem csak ha nagyon muszáj . Egy 6-7m es begumizott spiccel ahogy Steady írta elég mókás egy 4-5 kilós potyot vagy amurt megmeríteni . Én amúgy a begumizott spiccröl azt tartom ,hogy pont a lényegi részét cseszik szét . A spiccbot azért spiccbot ,hogy dolgozzon , és nem a gumi , Arra való a rakos bot .

    Horcsog : Rakot lehet több darabba is szedni, ezért ha macera is de elég hátrafelé 3 m . Míg egy 6-7m es spicbottal lehet nem tudsz beülni egy fás szakaszra ,mert nincs a fejed fölött annyi hely ,hogy meríteni tudjál . El kell fogadni ,hogy mind a 2 nek megvan az előnye hátránya és két teljesen különböző módszerről beszélünk . Majd nézzétek meg Maty-éren hogy a 6-8m es rövid pecát is rakoval oldják meg a 10dekás kárászoknál és nem egy efektive sokkal gyorsabb spiccbottal ,a spicc alatt . Mert a rakó tű pontos ,

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák