Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz BogyóBP #50575 üzenetére

    Ez így egy kicsit tömény volt amit leírtál, innom kellett egy kávét, és értelmezni. :D
    Ha jól értelmezem, akkor a csapágy alatt lévő hézagoló alátétekről beszélsz, vékony kis réz, vagy fém alátétek.
    Én nem vagyok műszaki ember, de úgy gondolom, ha szorosan összeraknak valamit, akkor azt nagyon nehéz lenne tekerni, tehát azért kell egy pici holtjáték.
    Én nem kísérletezgetnék a hézagolással, itt tized miliméterekről lehet szó. Lehet egyébként venni ilyen alátéteket, Aliról is rendeltek, szóval lehetne próbálkozni.
    Én azt a körömlakkos trükköt megpróbálnám a helyedben, azzal kárt nem lehet csinálni (Ha nem sikerül, körömlakklemosó), viszont a hézagolással nem kísérleteznék. Az ha nem sikerül, hamar elkopik a belső szerkezet. :)

  • szetcsuszott

    aktív tag

    válasz BogyóBP #50575 üzenetére

    A szögletes tengelyes (átdugós, másik oldalon csavart betekerős) megoldások az olcsó (értem ez alatt itthoni árban kb 30ezer alatt) kategóriában vagy eleve lötyögnek vagy majd idővel az erőltetéstől fognak. Ehhez jöhet még, hogy nincs kihézagolva rendesen, esetleg sz@rok az illesztések is, és az még rátesz egy lapáttal a kotyogásra. Két dolgot tehetsz, megcsinálod magadnak a hézagolást vagy megcsináltatod mással. Vagy feljebb lépsz árban (esetleg maradsz ezen az árszinten de elhagyod a márkabuzériát, és veszel a decathlonban (titkos tippem).
    Ha visszaviszed gariba, vagy cserélik ugyanolyanra, sanszosan ugyanilyen hibás lesz, vagy kötekednek, vagy elteszik egy hónapra és ugyanúgy adják vissza, esetleg jól kinyomják zsírral. Amúgy mikor vettes nem nézted meg?
    Egyébként jól írták előttem, nem szabad feszesre hézagolni, kell egy kis mozgás mert ledarálja a belsejét!

    [ Szerkesztve ]

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák