Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz FireFox1996 #43989 üzenetére

    Én 4 órát számolok fél liter 5%-os sörre, 80kg testsúly mellett. Nem vezetek, de melóban abszolút zéró tolerancia van, így nem játszhatok.

    Helyi egyesületi versenyen voltam ma az Ipolyon, 3 óra alatt 1910 gramm sneci jött, ami az 5. helyre volt elég. Az első helyezett 2800 grammot fogott. Sajnos csak snecizni tudtam, pedig jól jött volna pár vaskosabb bodri, kisvörös, de az áramló vízben semmi nem volt előttem, ami megtartotta volna az ilyen, sodrást kevésbé kedvelő halakat, így maradt a tiszta sneciés. Sajnos azokból is az apraja jött, ujjnyi méretűek, nem tudtam szelektálni sem eresztékkel, sem csalival, nagyon melós volt kitermelni őket, és súlyban így is bőven elmaradtam a jobbaktól. Mindenesetre élveztem, szeretem a snecizést, de sokat kell ezt még gyakorolnom, főleg az etetést kellene áttennem bal kézre. Most jobból balba tettem a botot, jobbal etettem, törlés, bot vissza jobba, bevágás, ez így jóval lassabb, mintha a két folyamat külön kézzel menne... De összességében élveztem, legalább pecáztam egyet. :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák